Kamizelka chłodząca 80cm Zobacz większe

Kamizelka chłodząca 80cm

Nowy

Ten produkt nie występuje już w magazynie

190,00 zł

Więcej informacji

KAMIZELKA CHŁODZĄCA rozmiar 80cm (80cm od kłębu do nasady ogona)

Kamizelki chłodzące dla psów zostały zrobione ze specjalnie zaprojektowanego materiału, który zatrzymuje wodę, jednocześnie nie mocząc psa. Podczas chłodzenia pies pozostaje suchy, a kamizelka skutecznie chroni go przed przegrzaniem oddając ciepło, a zatrzymując chłód. Przydatna zarówno na podwórku jak i w podróży, na wystawach psów, na zawodach podczas odpoczynku. Kamizelka jest na tyle wygodna że pies może spokojnie w niej spac, dopóki kamizelka nie wyschnie. Pies może się w niej także swobodnie poruszać, zupełnie nie krępuje ruchów, a także nie ześlizguje się z grzbietu.

 

 

 

 

SPOSÓB UŻYCIA: Przed zalożeniem kamizelkę należy zmoczyć w zimnej wodzie, lekko wykręcić z nadmiaru wody, tak żeby nie kapała i zalożyć na psa.

 

PRZECHOWYWANIE:

Kamizelkę można przechowywać mokrą w zamkniętym worku lub pozwolic jej wyschnąć. Po wyschnęciu kamizelka jest sztywna, nie należy jej zginać. Przed ponownym użyciem po prostu należy ją znowu zmoczyć.

 

CZYSZCZENIE:

Kamizelki są łatwe w czyszczeniu i dość odporne na brud. W przypadku zabrudzeń można ją wyprać w pralce, w temperaturze 40C. Bez wirowania.

Rozmiar: 80 cm

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Kamizelka chłodząca 80cm

Kamizelka chłodząca 80cm

Napisz opinię