Kamizelka chłodząca 65cm Zobacz większe

Kamizelka chłodząca 65cm

Nowy

14 Przedmioty

155,00 zł

Więcej informacji

KAMIZELKA CHŁODZĄCA rozmiar 65cm (duże rasy - 65cm od kłębu do nasady ogona)

Kamizelki chłodzące dla psów zostały zrobione ze specjalnie zaprojektowanego materiału, który zatrzymuje wodę, jednocześnie nie mocząc psa. Podczas chłodzenia pies pozostaje suchy, a kamizelka skutecznie chroni go przed przegrzaniem oddając ciepło, a zatrzymując chłód. Przydatna zarówno na podwórku jak i w podróży, na wystawach psów, na zawodach podczas odpoczynku. Kamizelka jest na tyle wygodna że pies może spokojnie w niej spac, dopóki kamizelka nie wyschnie. Pies może się w niej także swobodnie poruszać, zupełnie nie krępuje ruchów, a także nie ześlizguje się z grzbietu.

 

 

 

 

SPOSÓB UŻYCIA: Przed zalożeniem kamizelkę należy zmoczyć w zimnej wodzie, lekko wykręcić z nadmiaru wody, tak żeby nie kapała i zalożyć na psa.

 

PRZECHOWYWANIE:

Kamizelkę można przechowywać mokrą w zamkniętym worku lub pozwolic jej wyschnąć. Po wyschnęciu kamizelka jest sztywna, nie należy jej zginać. Przed ponownym użyciem po prostu należy ją znowu zmoczyć.

 

CZYSZCZENIE:

Kamizelki są łatwe w czyszczeniu i dość odporne na brud. W przypadku zabrudzeń można ją wyprać w pralce, w temperaturze 40C. Bez wirowania.

Rozmiar: 65 cm

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Kamizelka chłodząca 65cm

Kamizelka chłodząca 65cm

Napisz opinię