Sage Wash - inteligentna dezynfekcja - profesjonalny zestaw startowy

Nowy

Dostępny na zamówienie. Czas oczekiwania do 14 dni.

1 050,00 zł

Więcej informacji

Sage Wash - inteligentna dezynfekcja - profesjonalny zestaw startowy

Sagewash Sanitizer - inteligentna dezynfekcja

Sagewash ™ Sanitizer jest skutecznym, szybko działającym,środkiem dezynfekującym o szerokim spektrum działania, zwalczającym bakterie, wirusy i zarodniki grzybów. Jest preparatem o neutralnym pH ulegającym biodegradacji. Może być stosowany wszędzie tam, gdzie niezbędna jest dezynfekcja, kontrola nieprzyjemnego zapachu i zwalczanie glonów. Opatentowana technologia zapewnia automatyczne dozowanie substancji dezynfekującej – daje zawsze 100% gwarancję działania. Zaoszczędzi Ci czas i pieniądze. Sekret tkwi                             w opatentowanym systemie, który pozwolił wykorzystać chlor, w sposób o wiele mądrzejszy, bardziej efektywny, bezpieczniejszy, neutralny dla środowiska. Jest również dopuszczony do stosowania w kontakcie z żywnością zarówno w warunkach prywatnych, publicznych jak i przemysłowych.

Sagewash jest ręcznie obsługiwanym urządzeniem w formie pistoletu, który wytwarza stały przepływ odkażającego roztworu kwasu podchlorawego. Posiada zakręcany, centralnie zamontowany cylindryczny pojemnik, w którym umieszcza się tabletkę w osłonce, zawierającą podchloryn wapnia w stałej postaci. Kiedy woda ze standardowego węża gumowego o średnicy 12mm (1/2 cala) lub 25 mm (1 cal) wypełnia zbiornik, moczy kapsułkę i wytwarza roztwór rozcieńczonego kwasu podchlorawego. Urządzenie działa na opatentowanej zasadzie, wykorzystującej efekt Venturiego, dzięki czemu zasysa roztwór z cylindrycznego pojemnika i wytwarza ciecz roboczą o stałym stężeniu. Kwas podchlorawy jest silnym środkiem dezynfekującym, ale jednocześnie wytworzony roztwór ma neutralne pH około 7,8 i jest całkowicie bezpieczny zarówno dla ludzi i zwierząt ale też dla roślin i środowiska. Odkażany obszar może być użytkowany natychmiast po oczyszczeniu bez potrzeby dalszego zmywania lub zachowania kwarantanny.
Zalety w skrócie:
Sagewash Sanitizer to nieograniczone zastosowanie w świecie handlu i przemyśle z powodu jego 3 niezrównanych zalet:
-skuteczność i bezpieczeństwo?- niskie koszty eksploatacji?- unikalna łatwość obsługi
Sagewash Sanitizer niszczy niebezpieczne wirusów, bakterie i grzyby, który są plagą współczesnego społeczeństwa.
Sagewash Sanitizer jest do 120 razy bardziej skuteczny niż domowe wybielacze w zmniejszenie nieprzyjemnych zapachów i niszczeniu patogenów.
Dlatego Sagewash Sanitizer powinien być stosowany wszędzie tam gdzie do czyszczenia, dezynfekcji i ochrony używane są środki czyszczące na bazie wody.
Sagewash Sanitizer – najwyższa jakość dezynfekcji w obiektach związanych z hodowlą zwierząt!
W wielu badaniach wykazano jego skuteczność przeciwko, m. innymi: Ptasia grypa, MRSA, Gronkowiec, Paciorkowiec, Świńska grypa, E. Coli, Parwowirus, Wirus Corona, Wirus HIV, Wirus zapalenia wątroby, Salmonella,?Gruźlica, Nosówka, Wścieklizna, Candida, Listeria, Polio, Giardia lamblia, Leptospira, Feline Herpes Virus (FHV), ?Feline Calicivirus, Feline Panleukopenia.

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

Sage Wash - inteligentna dezynfekcja - profesjonalny zestaw startowy

Sage Wash - inteligentna dezynfekcja - profesjonalny zestaw startowy

Napisz opinię